Valimisea teemaline seminar juba järgmisel nädalal!


 
Kevadel sai siin blogis koos paljude toredate inimestega läbi viidud suurem küsitlus valimisea ja noorte osaluse teemal. Kogusime 1128 vastust väga erinevatelt inimestelt. Kuuma suve järel on paras aeg tulemused kokku võtta, avaldada ning korraldada üks korralik arutelu erinevate inimeste, seisukohtade ja mõtetega.
 
Seminar “16-aastaselt otsustajaks?” toimubki Noorte Sotsiaaldemokraatide ja Friedrich Eberti Fondi korraldusel ja toetusel, Tallinnas, 28. septembril 2010, algusega kell 17:00. Toimumiskohaks on Solarise keskuse (Rävala pst 12) 4. korrusel asuv Tallinna pressikeskus.
 
Seminaril tutvustan ise kevadel läbi viidud küsitluse tulemusi ja üldiseid seisukohti, argumente. Lisaks minule on ettekannetega lubanud esineda ka Silver Meikar, Liisa Pakosta ja Eesti Noorteühenduste liit. Esinejatele, osalejatele on oodata tubli täiendust ning täpsem ajakava ilmub siinsamas hiljemalt 24. septembril. Üritus on planeeritud sedasi, et jääb piisavalt aega ka elavaks aruteluks.
 
Kellel kohale tulemise võimalust ei ole, saab olema võimalus seminari jälgida (ning kaasa rääkida) interneti vahendusel otseülekandena mille viite leiab enne ürituse algust siitsamast.
 
Vaata kalender üle ja registreeru seminarile juba täna! Kõige mugavamalt saad seda teha siin.