Saada valimisea teemaline küsitlus edasi ja võida!

Valimisea langetamise teemaline küsitlus on tänaseks kogunud ligi 950 vastust. Ühe keskmise küsitluse kohta on seda juba omajagu kuid eesmärgiks on eeloleva nädala jooksul saada kokku 1500 vastust!

Selleks tulevad mulle appi kaks vägevat ning sinul on võimalus endale või kingituseks võita üks kahest raamatust mis saavad sisaldama ka raamatu autori allkirja ja pühendust.

Esimese auhinnaraamatu paneb välja Marju Lauristin ning muidugi on selleks värskelt ilmavalgust näinud “Punane ja sinine”. Raamatu kohta saad pikemalt lugeda siin. Teise raamatu on välja pannud Andres Anvelt ning raamatuks on hiljuti ka kinolinale jõudnud “Punane elavhõbe”. Selle raamatu kohta saad pikemalt lugeda siin.

Mida loosimises osalemiseks tegema peab? Ei midagi hirmsat!

1) Kui sa seda veel teinud ei ole, siis vasta ise küsitlusele. Tuletan igaks juhuks meelde, et kõigi küsitlusele vastanute vahel loositakse välja reis Brüsselisse!

2) Saada küsitlus edasi enda sõpradele ja kontaktidele kasutades näiteks ühte järgnevatest:

– E-post
– Twitter
– Facebook
– Orkut
– Blogi sellest!
– Midagi muud…

Küsitluse levitamisel võib kasutada lühilinki http://www.gerdtarand.eu/16

Iga kasutatud kanal annab sulle loosimisel ühe “sedeli” seega võid julgelt ka kõiki kasutada.

Peale ülesande täitmist saada mulle selle kohta e-kiri (märgi ära mida ja kuidas jne) või jäta selle postituse alla kommentaar ning osaledki loosimises. Nii lihtne ongi;)

Selleks, et mäng aus oleks osalevad loosimises ka kõik need kes on juba jõudnud säutsuda ja blogida kuid palun, et te samuti sellest teada annaksite (jälgin muidugi ka ise kuid igale poole ei jõua).

Tänu ja loosiõnne!