Keskerakond reklaamib ennast haljasalal parkimisega

Selle nädala alguses korjatakse välireklaamid kokku ning nendega pole enam teha muud kui talvel vanakalt liugu lasta. Olgu, kui rahaga muud teha ei ole, siis reklaamitagu. Reklaamivad ka sotsid.

Keskerakond, Mustamäe asevanema Nikolai Degtjarenko isikus on aga leidnud väga selge sõnumiga võimaluse välireklaami paigutuseks. Degtjarenko on oma reklaamitreileri lasknud parkida rõõmsalt haljasalale. Haljasalale parkijad on aga Mustamäel aastast-aastasse pinnuks silmas.

Kas linnaosa asevanem, kes varem on peamiselt silma paistnud noorte sõna- ja arvamusvabaduse ründamisega, soovib mustamäelastele meelde tuletada, et muuseas pole viimase nelja aasta jooksul Mustamäe parkimisprobleemile lahendusi leitud? Erakordselt irooniline aga tabav meeldetuletus.

3. septembril (ilmselt küll ka täna), avanes Tammsaare tee ja Sõpruse pst ristmikul just selline vaatepilt:

Degtjarenko valimisreklaam Mustamäel, 3.09.2009

Juriidiliselt on ilmselt kõik korrektne. Tallinna linna heakorra eeskiri lubab parkida haljasalal selle omaniku või haldaja loal ning Mustamäe asevanemal ei ole selle loa hankimine ilmselt mureks. Stiilne on ka see, et Degtjarenko seisukohavõttu haljasalal parkimise kohta, sponsoreerib ka Maksu- ja Tolliamet sama treileri teisel küljel.

EMTA reklaam haljasalal, 03.09.2009