2010. aastal tehtavad teetööd Mustamäel

Eilseks Mustamäe halduskogu koosolekuks said lõpuks selgeks ka need teejupid mida Tallinna Kommunaalameti tellimusel käesoleval aastal Mustamäe linnaosas parandatakse. Üldiselt on neid masendavalt vähe. Pisikene lootus on, et peale linna suuremate hangete lõppu suunatakse kvartalisiseste teede remonti lisavahendeid kuid eks aeg näitab.

Mustamäel on kavas Keskuse tänava taastusremont (ehitusmaksumus 5,5 miljonit kr), kvartalisiseste teede taastusremont Siili tn 19/21 ümbruses (ehitusmaksumus 300 000 kr), Ehitajate tee 23 parklas (eeldatav maksumis 1 miljon), Lepatriinu tn 16 juurdepääsutee rekonstrueerimine (ehitusmaksumus 300 000 kr), Sütiste tee 10-16 (ehitusmaksumus 1,1 miljonit), Lasteaed Vesiroos (Sütiste tee 8) hooviala asfalteerimine (eeldatav ehitusmaksumus 400 000 kr) ning ongi kõik.

Loodetavasti olukord veel veidi muutub juba sellel aastal ning on oluliselt parem järgmisel aastal sest nimekiri tänavatest mis remonti vajaks on juba Mustamäel lehekülje-paari pikkune vabalt. Mis siis veel tervest Tallinnast rääkida.