16-aastaselt otsustajaks: küsitluse loosimiste võitjad!

Valimisea langetamise teemalisel küsitlusel on veel üks lahtine ots. Nimelt tuleb välja loosida lubatud auhinnad. Täna hommikul sai ka see tehtud.

Kõigi küsitlusele vastanute vahel oli mängus reis Brüsselisse, tutvuma Euroopa Parlamendiga. Auhinna on välja pannud MEP Ivari Padar ning loosimisel võttis mütsist nime (läbipaistvuse huvides olgu öeldud, et tegelikult käis loosimine sedasi, et Jörgen ütles mulle numbri vahemikus 1-1128 ning mina vaatasin kes selle numbri taga peidus oli) tema nõunik Euroopa Parlamendis, Jörgen Siil.

Brüsseli reisi võitjaks osutus seekord numbrimaagia tahtel Priit Noorhani (eeldusel, et Google mulle e-maili aadressile vastava nime pakkumisel ei valetanud). Palju õnne! Juba lähiajal võtame sinuga ka otse ühendust, et andmeid ja juba reisi täpsustada.

Kõigile neile kes aitasid küsitlust levitada olid auhinnad välja pannud Marju Lauristin ja Andres Anvelt. Loosijaks olin seekord ise (Excel ja random.org assisteerisid).

Marju Lauristini värskelt ilmavalgust näinud “Punane ja sinine” omanikuks on nüüdseks Liis Tõnisson ning Andres Anvelti “Punane elavhõbe” omanikuks Henri Kiivit. Õnne!

Sedasi siis seekord. Küsitluse tulemuste kokkuvõte valmib kuu lõpuks (vastanute kokkuvõte on juba siin olemas).

Kõigile kes auhindu ei võitnud aga veel korra suured tänud ning hoidke blogil ja Twitteril silm peal, lähitulevikus toimub veel üht-teist põnevat kus kindlasti ka uusi präänikuid;)